logo-samandehi
محل تبليغات شما در پربيننده ترين رسانه شرق استان اصفهان
محل تبليغات شما در پربيننده ترين رسانه شرق استان اصفهان
سایت خبری فارسی


http://www.isfahaneast.com/page11.html
سكه، طلا و ارز

فوتبال
قيمت خودرو
شاخص بورس ايران
قرآن آنلاين با صوت قاري هاي بين المللي و ترجمه فارسي


گروه طراحان جوان نایین

سالمندان الزهرای نایین


اَللّهُمَّ عَرِّفْني نَفْسَکَ

فَاِنَّکَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْني نَفْسَکَ

لَمْ اَعْرِفْ
رَسُولَکَ

اَللّهُمَّ عَرِّفْني رَسُولَکَ

فَاِنَّکَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْني رَسُولَکَ

لَمْ اَعْرِفْ حُجَّتَکَ

اَللّهُمَّ عَرِّفْني حُجَّتَکَ

فَاِنَّکَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْني حُجَّتَکَ

ضَلَلْتُ عَنْ ديني

پیگیری نظرات سایت توسط سیستم RSS.
rss1.0
rss2.0
rdf
امامی نایینی @ يكشنبه 2 مهر 1391 - 01:58:31

چقدر دکتر حسنی خون دل خورد برای گازرسانی به روستاهای نایین چقدر نمایندگان اعتراض کردند و گفتن این کار توجیه اقتصادی ندارد و بلاخره دکتر با صلابت و قدرت مسیر خط سراسری را جابجا کرد تا اینکار به سرانجام برسه.یادش بخیر و دستش درد نکنه
آگاه @ يكشنبه 2 مهر 1391 - 12:01:27

جناب آقاي دكتر حسني يك شخصيت خنثي در مجلس و در منطقه بود
=========
- حضور بيش از 10مديركل استان در نايين
- حضور استاندار و معاون امنيتي سياسي و 10معاون ديگر در نايين
- حضور چندين باره استاندار درنايين در فقط سه ماه
- حضور خود نماينده در مناطق دورافتاده منطقه و........
==========
شايد ايرادات و انتقاداتي به نماينده فعلي، تفكرات كشوري و برخي اطرافيان وي وارد باشد ولي قطعا از ... بهتر است
آگاه تر @ يكشنبه 2 مهر 1391 - 13:45:26

باسلام.حضرت اگاه نتیجه این فرمایشات جنابعالی
-تعطیلی دانشگاه دولتی هنر
-تعطیلی کارخانه رزمیاران
-رفتن تنه و یکی از بهترین متخصصین قلب و عروق از نایین
-رفتن متخصص اطفال
-مسکوت ماندن کارخانه هایی که اکپر اقدامات انها به سرانجام رسیده بود
-..........................
آگاه تر از آگاه @ يكشنبه 2 مهر 1391 - 19:47:22

جناب آگاه عزيز! آيا حضور اين دوستاني كه نام برديد، به افزايش سهم بودجه شهرستان و يا تسريع اجراي پروژه هاي صنعتي راكد و يا تصويب طرح هاي پيشنهادي كمكي مي كند؟
اين را بدان برادر آگاه كه اگر آقاي طباطبايي نائيني (اصفهاني) فشاري از جانب مردم نمي ديد، دست به چنين كارهاي رسانه اي و مانور تبليغاتي نميزد. چون بنده خدا نزديك به چند صد وعده در سخنراني هايش داده بود و حال فهميده كه كار درستي انجام نداده، سعي ميكند با ابزار رسانه و البته شايعات مردمي، خود را موثر جلوه دهد.
اما راه درستي را انتخاب نكرده است و در آينده مردم از او چيزي را طلب مي كنند كه از صفر تا صدش را خودش ژيگيري كرده باشد، نه آنكه خون دلش را يكي ديگر (بخوانيد دكتر حسني) بخورد و به اسم ديگري تمام شود (بخوانيد آقاي طباطبايي)... مطمئناً خطوط سراسري انتقال گاز سه ماهه از جنوب به نائين كشيده نشده است! درست است آگاه جان!
نسیم @ يكشنبه 2 مهر 1391 - 20:02:48

آقای ایمانی چرا نظرات مردما نمیذاری
مشاور مجازی آگاه به همه ی مسائل شهر @ دوشنبه 3 مهر 1391 - 15:28:53

33سال سنگ روستا ها را از ما بهتران به سینه ردند ،نتیجه چه بوده است؟
1-به هدر رفتن بودچه عظیمی از کشور
2--مهاجرت روستائیان به شهر ها
3- راه افتادن ... و ... همراه نماینده و غارت مردم روستا و پرکردن شکم همراهان توسط مردم روستا
4-هیچ شغلی در روستاها وجود ندارد
5-ابادانی روستاها فقط به درد 2روز در سال جهت سرمایه داران برای تفریح وخوشگذرانی است
6-فقط سالخورددگان در روستاها زندگی می کنند.
7-ناآگاه ترین افراد نسبت به شناخت روستاها و نیازسنجی آن نمایندگان مجلس بوده و متاسفانه هستند.
8- این پروزه ها دردی را از مردم روستا دوا نمیکند.
9- ما از نماینده می خواهیم که اگر میتواند اشتغال شهر را روبراه کند.
10-اعتیاد و فساد درشهر بر اثر بیکاری جوان تحصیلکرده غوغا می کند آیا نماینده ی محبوب این اطلاعات را دارد؟ سطح آموزش به شدت در شهر رو به افول است.
11-چرا در طول چنین سال گذشته یک رتبه ی خوب کنکور در شهر نداشته ایم.
12- چرا حتی یک مدیر خوب و لایق در سطح ادارات شهر نداریم.
13-نظارت بر هیچ کاری در شهر وجود ندارد شهر بی کس و یاور شده و نماینده غیر بومی شهر هم هر روز با مشاوران نا آگاه و فرصت طلب خود راه خور را می پیمایند چون مردم نایین و محمدیه و... دارای همه نوع امکاناتی هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امیدوارم هرچه زودتر نماینده ی عزیز شهر از خواب خرگوشی بلند شوند و به داد جوانان و مردم بدبخت شهر برسند.
مهمان @ سه شنبه 4 مهر 1391 - 12:54:48

آگاه تر جان
- دانشگاه هنر كه استاد و دانشجوي آن غيربومي بود و بي حجاب ترين دانشجويان از او بود و كشته شدن دواستاد مجرب دانشگاه اصفهان و تبديل آن به پرديس پسران و از دست رفتن مدرسه خيرساز و آبرو ريزي دستاورد ديگري نداشت

- تعطيلي رزمياران را هم كه نگو كه از هنرهاي هشت ساله آقاي فلان است آخر كدام آدم عاقلي قبول مي كند كه كارخانه تيرماه تا الان ورشكست شده!!!!!! برويد خودتان را گول بزنيد مانند هشت سال پيش !!!! گرفتن وام هاي ميلياردي و اخراج بيش از 200نفر در اين كارخانه با سكوت مسئولان وقت هشت سال پيش بوده است !!! الان كه اتفاقا براي همين سكوت هشت ساله جلسه ميگيرند و مديران كارخانه را بازخواست مي كنند

- مسكوت ماندن كارخانه ها؟؟؟؟؟ منظورتان كارخانه كاشي .... بود كه سرمايه گذاران شرط راه اندازي كارخانه را رفتن نماينده قبلي گذاشته بودند و صبح روز 13اسفند تجهيزات وارد نايين كردند و يا سه سرمايه گذار جديد كه نگويم بهتر است

- رفتن فاميل ها و بعضي از هم ولايتي هاي آقاي .... از بيمارستان خوب اين هم كه بماند !!!!
گزيده @ سه شنبه 4 مهر 1391 - 13:08:11

مقام معظم رهبري:
در زمان‌ حکومت‌ طاغوت‌ به‌ این‌ روستاها و این‌ استانهای‌ محروم‌ ظلم‌ شد هیچ‌کس‌ به‌ این‌ استانها و روستاها نرسید هیچ‌کس‌ به‌ فکر مردم‌ نبود دشمنان‌ اسلام‌ می‌خواهند که‌ ایران‌ همیشه‌ فقیر و توسری‌خور و محروم‌ باقی‌ بماند اما مردم‌ ما می‌خواهند که‌ اسلام‌ و ملت‌ ایران‌ عزیز باشند و پرچم‌ جمهوری‌ اسلامی‌ سربلند باشدمن‌ به‌ شما جوانان‌ عزیز عرض‌ می‌کنم‌ که‌ تلاش‌ و زحمت‌ شماها آینده‌ را خواهد ساخت‌ به‌ شما مردم‌ روستا ـ زن‌ و مرد ـ عرض‌ می‌کنم‌ که‌ این‌ ایمان‌ و وفاداری‌ شما به‌ اسلام‌ و خدمتگزاران‌ کشور و دولت‌ جمهوری‌ اسلامی‌ و کسانی‌ که‌ خودشان‌ را خدمتگزار شماها می‌دانند آینده‌ را تضمین‌ خواهد کرد
در پاسخ به مهمان @ سه شنبه 4 مهر 1391 - 13:19:22

مثل اینکه انتخابات مجلس هم قماربازی شده است که مهمان جان! از گذاشتن شرط صحبت به میان می آورد!!! بنده خدا از سرتاپای نظرات شما کینه توزی و عداوت و لجبازی سر ریز شده است. این چه منطقیست؟ الحمدلله مدیران و کارکنان شرکت رزمیاران از بازماندگان و جان فدایان مهندس رضوی بودند، چه دخلی به دکتر حسنی داشت؟ زمانی که قرار بود جوانان جویای کار و بیچاره روستاها توسط دکتر حسنی برای اشتغال معرفی شوند، مدیر اصفهانی کارخانه می گفت: در دست اقدام و خبری نمی شد و زمانی که کفگیرشان به ته دیگ میخورد: دکتر دکترشان به هوا میرفت.
اشاره کردید به بی حجابی دانشجویان هنر که البته فکر کنم منظورت بدحجابی بوده است. چراکه بی حجابی مساوی عریان بودنست!!! خوب مهمام عزیز شاید کمتر به دانشگاه آزاد شهرمان سر زده اید و یا شاید از وجود چنین دانشگاهی بی خبرید (تاسیس: 1368). شاید هم پرونده های ارتباطات نامشروع تعداد معدودی جوانان شهرمان با دانشجویان آزاد را هم در جریان نیستید. بگذریم: به راحتی می توان چشمها را بست و بد گفت، بد قضاوت کرد، تنش ایجاد کرد، یکطرفه هواخواهی کرد... اما من و تو همشهری هستیم... این لجبازی ها و کل کل ها به نفع عده ایست که در قدرتند و از این بابت که مردم به خاطر تصورات پوچ حزبی و خطی به جان هم افتاده اند لذت می برند. اگر بخواهی من بیشتر از سطور و نظرات شما می توانم بنویسم و بد بگویم و نقد کنم البته منطقی و نه از روی عداوت و دشمنی. عصبانیت شما را درک می کنم چرا که مطمئناً از کسانی هستی که نمیدانی چه میخواهی. اما دیگر بس است...زمان کارکرد و عملکرد افراد را مشخص خواهد کرد و در سال 1395 قضاوت خواهند کرد که که بود، چه کرد و چه شد؟؟؟
مهمان @ سه شنبه 4 مهر 1391 - 13:46:14

واقعا از فرافكني و بازي با احساسات شما بسيار خنديدم
البته مردم ديگر خيلي آگاه شدند

كينه و عداوت را هم ميدانيم چيست؟
شخصي تمام وجود كينه و عداوت فقط و فقط هم به خاطر همين كينه و عداوت كل مشكلات شهر را به حضور سه ماه يك نفر ربط مي دهد و اصلا هم ربطي به حضور هشت ساله يك نفر ندارد! قطعا كينه و عداوت جايي نبوده و نيست!!

بله بدحجابي دانشجويان گرامي دانشگاه هنر! چرا فرافكني ميكني و پاسخ نمي دهي! چه شد! استاد و دانشجو و حتي كارمند غيربومي! بدحجابي! كشته شدن دو استاد مجرب! ازدست رفتن خيرمدرسه ساز! رانده شدن خير مذكور از نايين! افتضاح درگيري بين آموزش پرورش و ....! تبديل شدن به پرديس پسران و نهايتا تعطيلي!!
كاري كه از اول اشتباه بود معلوم بود به كجا ختم مي شود!

دانشگاه آزاد! اولا چرا به دانشگاه و مديران آن تهمت ميزنيد! ثانيا دانشگاه آزاد نيز بدحجاب و مشكل زياد داشته و دارد مانند هنر و علامه!
آقاي دكتر ستاري رياست بزرگوار دانشگاه منصوب در دوران دكتر حسني
آقاي وحدتي، معاونت دانشگاه از اهالي محترم و بزرگوار شهر بافران منصوب در زمان دكتر حسني
آقاي امامزاده اي از بستگان درجه يك جناب آقاي دكتر حسني و مسئول امور دانشجويي دانشگاه منصوب در زمان دكتر حسني
استفاده از تعدادي استاد جوان و عزيز و بزرگوار از اهالي بافران و يا داماد بافران و يا.... در زمان جناب آقاي دكتر حسني
برخي از انتصابات در همين هشت ساله اخير
و ............
من هيچ اظهار نظري نميكنم ميگويم اگر گل و بلبل است اينه! اگه داغون و نابوده اينه! ديگه قضاوت با خودتون

كارخانه رزمياران كه بله در زمان جناب آقاي مهندس رضوي تشكيل شد و نزديكي هم بين مديران آن و آقاي رضوي وجود دارد كه البته در چندسال اخير (چهار يا سه سال اخير) كارگران مظلوم و بي دفاع اين كارخانه چندين بار دست به تحصن زدند كه در اين تحصن ها فقط كارگر تهديد شدند و آخرين تحصن آنان در سه ماهه اخير بود كه كاملا متفاوت شد و مديران كارخانه هم تعجب كردند
آنان فكر ميكردند مانند دفعات قبل است كه چهارنفر را اخراج كنند چهارروز درب كارخانه را ببندند و بعد هم با كمك فلان آقا وام ميلياردي بگيرند، نخير اين دفعه از اون تو بميري ها نبود!!!!!!!!
قرمزي @ سه شنبه 4 مهر 1391 - 13:53:21

من كاري به كل كل و دعواهاي شما ندارم ولي كلي خنديدم با يك نظر
نظر آگاه تر از آگاه: ((((جناب آگاه عزيز! آيا حضور اين دوستاني كه نام برديد، به افزايش سهم بودجه شهرستان و يا تسريع اجراي پروژه هاي صنعتي راكد و يا تصويب طرح هاي پيشنهادي كمكي مي كند؟))))
يارو منافقه ميگفت بابا حضور بان كي مون تو ايران فايده اي هم داشت؟ حضور مرسي در ايران فايده اي هم داشت؟ حضور رييس جمهور در شهرستان ها فايده اي هم داشت؟ حضور ايران در سازمان ملل فايده اي هم داشت؟ حضور پررنگ در انتخابات فايده اي هم داشت؟ ارتباط مديران شهرستان و استان فايده اي هم داشت؟ حضور برخي مديرا كه حتي در 30سال اخير براي اولين بهرميديدند نايين كجاست فايده اي هم داشت؟
اصلا حضور كسي در جايي فايده هم داشت؟
در پاسخ به مهمان (2) @ سه شنبه 4 مهر 1391 - 14:36:13

عزیز دل برادر! مسئولیت صیانت از فرهنگ حجاب و پوشش دانشجویان بر عهده نهادهای فرهنگی، حراست و دانشجویی دانشگاه آزاد می باشد.
1. مسئول نهاد فرهنگی و یا به عبارتی مسئول امور فرهنگی دانشگاه آزاد نائین حجه الاسلام مهدی محمدی می باشد،
2. معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد نائین، مهندس محمد لطیفی می باشد،
3. رئیس حراست دانشگاه آزاد نائین، آقای اسماعیل قریشی محمدی می باشد،
4. مدیر امور دانشجویی دانشگاه آزاد نائین، آقای بهروز یوسفی نائینی می باشد.
5. مسئول کانون های فرهنگی دانشگاه، حاج آقا کیوانیان نائینی می باشد.
خوب حالا نگاهی به لیست فوق می اندازیم و با منطق و نه با پرخاشگری و نه با فرافکنی و نه با نام بردن از افرادی که حوزه فعالیت ایشان: آموزشی، پژوهشی و یا اداری در دانشگاه می باشد و جنابعالی به قصد تشویش اذهان عمومی این چنین فضا را آلوده می نمایید.
پس همانطور که می بینید هیچ کدام از این آقایان منصوبین دکتر حسنی نبوده اند و الحمدلله از زمان مهندس رضوی و حاج آقا میرزابیگی امام جمعه سابق سوار بر قطار ریاست و مدیریت بوده اند و مطمئناً همگی این دوستان بایستی در ارتباط با مسئله حجاب و پوشش و دغدغه شما دوست عزیز پاسخگو باشند.
ضمناً لازم به ذکر است دانشگاه آزاد دارای سه معاونت است: معاونت اداری و مالی (از اصفهان)، معاونت آموزشی و دانشجویی (از اصفهان)، معاونت پژوهش و فناوری (از نائین)
بنابراین اگر قرار بر انتصاب در حوزه فرهنگی بود، نیروهای بسیار زبده بافرانی و نائینی دیگری هم بودند که دکتر حسنی می توانست ایشان را منصوب کند و نتیجه بهتری هم گرفته شود.
ضمناً عصبانیت شما را بابت شایستگی علمی، فنی و تحصیلاتی شهروندان بافرانی درک میکنم، به هر حال بهتر است، کمی طاقت و صبر پیشه کنید که البته این برای شما مفیدتر خواهد بود.
ضمناً ریاست دبیرستان امام محمدباقر را به جناب فخرایی (شهروند بافرانی) تبریک عرض می کنم.
به هر حال برادرم: عِرضِ خود میبری و زحمت ما میداری
در پاسخ به قرمزی!!! @ سه شنبه 4 مهر 1391 - 14:45:16

قرمزی جان که امیدوارم کلاهت قرمزی نباشد!!! الحمدلله بخشی از متن صورتجلسه شورای اداری شهرستان در همین سایت موجود است. جلسه فوق در حد گزارش مصوبات سفر شهرستانی دولت در زمان دکتر حسنی بوده است و پیشرفت 85 درصدی پروژه های مصوب هم گزارش همان هشت سالیست که جنابعالی خیلی به آن سال ها علاقه دارید. مطمئناً هفت سال انطباق نمایندگی دکتر حسنی و رییس جمهوری دکتر احمدی نژاد فرصت استثنایی را برای منطقه نایین و خور و بیابانک به وجود آورد و تعامل و ارتباط سازنده دکتر حسنی با دولت (به قول شما جریان انحرافی) خیرات و برکات فراوانی داشت که البته شما دوستان نمی خواهید ببینید و باور کنید که آن حرف دیگریست. پس به جای مردم قضاوت نکنید و نظر خود را نظر مردم ندانید. البته کاربران محترم سایت قطعاً از افراد واقع بین و آشنا به حقیقت هستند که خود به درستی قضاوت خواهند کرد.
م.م @ سه شنبه 4 مهر 1391 - 16:05:53

ابلهان در شهر بامردم خوب بافران مخا لفت میکنند وچشم دیدن بافرانی ها را ندارند .دهها معلم بافرانی در مدارس شهر خدمت میکنند یک معلم و استاد ضعیف را فقط نام ببرید. بافرانی ها در هر پست ومقامی بوده ا ند درست عمل کرده اند.
محمودزاده @ پنجشنبه 6 مهر 1391 - 12:39:54

استاندار در روز حاشیه مراسم افتتاح گازرسانی گفته بود اگر دکتر حسنی با غلدری پای لوله گاز خط هشتم و یازدهم را به این دو شهرستان باز نکرده بود دیگر کسی توان و جرات این را نداشت که گاز را به این دو شهرستان هدیه کند و جا دارد که از ایشان قدردانی گردد.
اگر اقای طباطبایی و هواردارانش میخواهند با افتتاح خدمات گذشته دکترحسنی بر سر مردم منت بگذارند مردم را ساده لوح و یا احمق فرض کرده اند. بزرگ و کوچک میداند. زن و مرد میداند پیر و چوان، همه و همه میدانند که افتخار گاز رسانی از آن دکتر حسنیست و بس
اقایان اصلاح طلب شهر هم بهتر است فکری به حال شرکتهای در حال انقراض شهر بکنند و چاره ای بیندیشند که اشتغال موجود حفظ شود.
مهمان @ پنجشنبه 6 مهر 1391 - 12:56:01

بازهم در رابطه با رسوايي دانشگاه هنر چيزي گفته نشد
فقط فرافكني كه دانشگاه آزاد فلان و فلان
البته تمامي اسامي هم كه ذكر كرديد از كساني بودند كه در دودوره قبل با قاطعيت كامل از جناب آقاي دكتر حسني حمايت كردند و به خاطرهمين حمايت در دانشگاه آزاد .............

واقعا مردم را بچه فرض كردي، مديراستاني نايين نمييومد! تلفن جواب نميداد! دكتر باهاش قهر بود! وزير جواب نميداد، اون موقع اون مدير كار ميكرد!!
حالا همين مدير پاشوده براي اولين بار اومده نايين و كلي مصوبه اجرايي داشته، حالا شده الكي و شعاره و
اون موقع راستكي بود
اينجوري نوشتم تا شايد بچه مهدكودكي ها هم بفهمند!!!!

عزيزم طرف مياد مصوب ميكنه و انجام نميده چه برسه كه اون روز نه مصوب ميشد نه تلفن جواب ميداد نه ميرفت نه كسي جايي بود همش خارج خارج خارج

آمار را از فرماندار محترم و معزز خودتان بگيريد كه در طول چهارسال گذشته نماينده سابق فقط در 30درصد جلسات شوراي اداري حضور داشتند و در كل در 10درصد جلسات برگزاري فرمانداري حضور داشتند حال آن كه در سه ماهي كه هنوز تمامي مديران مديران قبلي هستند نماينده محترم در تمامي جلسات شوراي اداري حضور داشته اند و حتي در بسياري از جلسات غيرضروري نيز حضور فعال و موثر دارند

در مورد حضور در مجلس هم كه اينترنت حي و حاضر
يك سرچ بزن ببين مطالب درج شده از نماينده قبلي در طول هشت سال بيشتر است يا نماينده فعلي در طول سه ماه
حضور موثر در مجلس و فعال در تمامي مصوبات قانوني مجلس و اظهارنظر در امور مملكت
كارت كشيدن در مجلس و نشستن و بودن و نبودن حالا شده فعاليت
حضور موثر در مصوبات و سخنراني هاي متعدد در مجلس شده شعار!!!!
تاباشه از اين شعارها

مشكل از اين كه هيچي كه حتي طرفدارهاي يك شبه طرفدار آقاي طباطبايي شده هم فكر نميكردند كه اينقدر عملكرد ايشان در طول اين مدت خوب باشد
پاکدل @ پنجشنبه 6 مهر 1391 - 13:07:52

تقدیم به جناب اقای دکتر حسنی عزیز
مباد آنكه ثنای تو يك كنار بيفتد
ميان راه ، تن تو بي اختيار بيفتد
تو را به نیت شوم رد صلاحیت کردند
كه آبروي نجيبت از اعتبار بيفتد
هنوز هم كه هنوز است جلوه هاي تو جاريست
كه آفتاب ، محال است در حصار بيفتد
آشنا @ جمعه 7 مهر 1391 - 16:04:22

آقای مهمان از منحرف کردن مردم دست بردار و بعضی از جاها حرفی که میزنی را مزمزه کن که .........برو به .... برس مگه قول نداده بودی 6ماه اوضاع شبکه و بهداشت را درست میکنی
سیدحسن @ شنبه 8 مهر 1391 - 12:24:42

در جواب اقای مهمان باید بگویم از تاثیرات سخنرانیهای اقای طباطبایی برای ما بگوید. از تاثیرات حضورش بگوید در یک جمله بگو که با امدنت به مجلس در حوزه صنعت چه کرده است؟در حوزه اشتغال چه کاری صورت گرفته؟در حوزه بهداشت و درمان که دغدغه اصلی ایشان بود چه کرده؟ در حوزه جابجایی مدیران نالایق(از منظر طباطبایی)چه کرده اند؟
تا جایی که ما می دانیم و ناگفته پیداست با امدن ایشان به عرصه روند خشکسالی اعتبارات و پیشرفتها .شکستها .عقب ماندگیها و افزایش امار بیکاری در این دو سه ماه.و عدم بهبود اوضاع بهداشت و درمان علیرغم تلاشهای ایشان به جایی نرسید و نخواهد رسید.هرچه بیشتر دست و پا بزنید بیشتر پی به کنه موضوع و مشکلات شهر میبرید و ناخواسته در گرداب ان غرق خواهد شد.اقای مهمان لطفا بررسی کن و ببین دکتر حسنی در تمام جلسلت شورای اداری استان و حتی جلسات عالی کشوری شرکت میکرد و حضوری داشت موثر و کار امد .اما اقای طباطبایی چه کرده اند.
دوستان عزيزم @ شنبه 8 مهر 1391 - 20:00:36

دوستان عزيزم، خواهش مي كنم با ... پراكني هاي يك نفر ناآگاه كه برايش هدايت به راه مستقيم را آرزومندم، خود را به زحمت نيندازيد. مطمئن باشيد كه وفاداران به خط ولايت، انتظار بازگشت دكتر را خواهند كشيد چه اين دكتر حسني باشد چه كريمي. پس به ادامه اين مباحثات پايان دهيد و به آينده بينديشيد و تلاش خود را بر روي صعود به قله هاي موفقيت متمركز كنيد و جواب ... پراكني هاي عده معدودي جاهل، غافل و خائن را به حال خودشان واگذاريد، باشد كه خسته شوند.
مهمان @ يكشنبه 9 مهر 1391 - 13:27:19

اقای طباطبایی!اگر واقعاً نماینده مردم هستید ، اگر مدعی اصئلگرایی هستیدو اگر خواهان خدمت به مردم هستید به جای تسویه حساب های سیاسی و گرو کشی های جناحی و استیضاح بازی در این ماه های آخر عمر دولت ، به داد مردم برسید و اگر راست می گویید و هنری دارید ، آن را در کاستن درصدی ولو اندک از گرانی ها نشان دهید و الا استیضاح که عبارت است از \"نوشتن یک کاغذ A4 خطاب به هیات رئیس مجلس و دادن رأی موافق یا مخالف یا ممتنع\" کاری است که از عهده هر انسانی که سواد خواندن و نوشتن داشته باشد ، بر می آید برخلاف مدیریت بازار و کاستن از قیمت ها و مبارزه بیکاری و ایجاد اشتغال و تحقق شعار های داده شده در انتخابات \"مردان تدبیر\" میخواهد.
مهمان @ يكشنبه 9 مهر 1391 - 14:26:32

واقعا چقدربرخي آدم ها نادان و ا...ق هستند (خودم سانسور كردم مدير تو زحمت نيافته)

آخه آي كيو، يك نماينده چطور بايد به وضعيت اشتغال برسه؟ حتما بايد خودش بدزد و بعد بيايد با قسمت اندكي از پول كارخانه بزند؟ يا نه برادرش بدزد و نيايد با آن كارخانه بزند؟
آدم عاقل قانون اين پيش بيني را كرده، نماينده فقط وظيفه پيگيري و تصويب قانون را دارد! نظارت كند پيگيري كند تذكر بدهد سوال كند و دست آخر هم استيظاح كند.
استيظاح اگر درست باشد مهم ترين چيزي است كه ميتواند در طول خدمت يك نماينده اتفاق بيافتد كه واقعا كار بزرگي است
دخالت در امور مملكت، تصويب قانون، حضور موثر در قانونگذاري يكي از مهم ترين وظايف نمايندگان است كه متاسفانه در دوره هاي قبل به ويژه هشت سال گذشته كاملا به فراموشي سپرده شده بود.
آقايان طيب و رضوي نيز از جمله نمايندگاني بودند كه در تصويب قانون حضور موثر و پررنگ داشتند.
شما يك سرچ بكن براي اين هشت سال 10تادونه خبر پيدا كردي بيا و حرف از شعار و غيرشعار بزن البته سواي خبر پريدن جلوي هواپيما كه به 100زبان زنده دنيا قابل پيدا كردن است
تازه نوشتن نامه و اظهارنظر هم مهم و سرنوشت سازه مانند نامه به رهبري و نامه حمايت از وقف دانشگاه آزاد مخالف نظر رهبري تومجلس كه واقعا برخي از نمايندگان رو واقعا روسفيد كرد!!!!!!!!!
بروديگه بسه بابا اين حرفا
خود طرف منتظربود ول كنه بره به .......... برسه
حالا شما شديد كاسه داغ تر از آش
مهمان @ يكشنبه 9 مهر 1391 - 14:38:26

*ميگيم فلاني تومجلس نبود و اظهار نظر نميكرد جديديه همش اظهار نظر ميكنه
ميگن اين كه مهم نيست فضوله
*ميگيم پيگير امور مهم مجلس مانند تذكر و استيضاحه و قبلي اصلا نميدونست اينا چيه
ميگن اين كه مهم نيست دخالته
*ميگيم همش تو منطقه است و پيش مردم و قبلي همش خارج
ميگن اين ظاهرسازيه
*ميگيم همه مديرا اومدن نايين حتي كسايي كه هشت سال نايين را نديده بودن و خيلي هم با قبليه قهر بودن
ميگن مهم بودجه است
*ميگيم بودجه خيلي از پروژه ها تخصيص يافته و كاري كه هشت سال مونده بود شروع شده
ميگن كارقبليه
*ميگيم چرا اون زمان كه كشور تو بحران نبود و بودجه فرت و فرت ميومد بودجه آزاد نشد
ميگن خواست ريانشه
*ميگيم توجلسات شوراي استان و شهرستان همش حضور داره
ميگن نه قبلي هم بوده
*ميگيم باباصورتجلسات موجوده و تازه يك سخنراني تو شوراي اداري استان بيار ما ببينيم
ميگن نه سخنراني نكرده تا ريانشه
* ميگيم مديرا قبلا اصلا نايين نميومدن
ميگن مديرا بد بودن قبلنا
* ميگيم چرا مديرا رو عوض نميكرده
ميگن چون وزيرهم بد بوده قبلنا
*ميگيم چرا از وزير سوال نميكرده يا استيضاح
ميگن اي بابا دوباره كه ميخواهي شعاربدي و ريا بشه
*ميگيم بابا الانيه همش بين مردمه و قبليه اصلا خبر از مردم نداشت
ميگن از طريق اطرافيانش ازمردم خبرميگرفت كه ريانشه
*ميگيم اطرافيانش كه ولش كردن رفتن طرف يكي ديگه
ميگن اطرافيانش آدمهاي خيلي بدي بودن
*ميگيم بابا انتخاب آدم هاي خيلي بد به عنوان اطرافيان هم يكي ديگر از نقاط ضعفشه
ميگن نه مشكل اصلي امريكاست

من ميخوام بدونم ازنظرشما كاركردن يعني چي؟!
شما بيا و بگو آقادكتر حسني، نعوذ بالله خدا، بقيه هم همه كافر!
والسلام اين قدر بحث نداره
والا طرفداراي رضوي هم اين جوري طرفداري نميكنن!
اينقدر چرت و پرت نگو
در پاسخ به مهمان (3) @ يكشنبه 9 مهر 1391 - 14:53:03

البته از ادبیات گفتاری و نوشتاری شما بسیار واضح است چه کسانی از طباطبایی حمایت می کنند و از نوشتن کلمه ساده ای همچون استیضاح که آن را \"استیظاح\" نوشته ای آن هم دو بار!!! مشخص است در چه سطحی از علم و دانایی هستی...
آنچه مشخص است و بر همگان روشن شده است اینکه فردی جهت دستیابی به صندلی سبز مجلس، یکبار خود را عضو حزب اعتماد ملی (اصلاحات) و یکبار هم خود را عضو جبهه پایداری (اصولگرا) معرفی می کند، صداقتش برای هیچ کس باورپذیر نخواهد بود.
هر چند که این دوره اگر با آب شور به حمام بروید و با آب شور تشنگیتان را برطرف کنید، صدایتان در نمی آید... هرچند اگر در این دوره جوانان شهرمان همگی بیکار شوند، صدایتان در نمی آید... اما ظرفیت وجودی عده ای همین بیشتر نیست.
حال جالب آنکه ... و ... نائین ولایت شناس شده اند. ای کاش آن موقع که طومار حمایت از مهندس رضوی را هم تهیه می کردید، ولایت شناس می بودید و کمی هم بصیرت به خرج می دادید و با خود می گفتید چه کسی تحصن کرده و جام زهر به رهبرمان می خواست بنوشاند؟؟؟
دیگر حرفهایتان اثری ندارد. بسیاری از مردم به گوشه چشمی شما را می شناسند و تاریخ را خوب در یاد دارند. اگر طیب شناس شده ای بهتر است بدانی زمانی که طیب را از دانشگاه علامه طباطبایی اخراج کردند، شمای طیب شناس کجا بودی که ببینی دکتر حسنی طی نامه ای وزیر علوم را بازخواست نمود و طیب دوباره به دانشگاه بازگشت.
آری زمانی که تمام باطل را با مثقالی حق در هم می آمیزی، و میخواهی آن را به دیگران بچشانی، مراقب باش.
چون آشپزی تجربه همه ماست.
و اما برادر گرامی جناب ایمانی؛ چندین نظر دیگر هم ارسال کرده بودیم، اما نمایش ندادی و برخی از آنها را ویرایش کردی... انصاف و امانت را رعایت کن بسیجی. هدف تنویر افکار عمومیست. کسانی که ندای حق را شنیده اند، تشخیص خواهند داد. تشکر برادر.
در پاسخ به میگیم میگن!!! @ يكشنبه 9 مهر 1391 - 15:06:16

برادر دل انگیزم چند نکته:
1. اولاً از صنعت ادبی مورد استفاده توسط شما سپاسگزارم!!!
2. ثانیاً بگذار حداقل یکسال از حکم انتصاب نمایندگی ایشان بگذرد، آن وقت قضاوت کنیم. این که بیایی هشت سال مسئولیت دکتر حسنی را با فعالیت سه ماهه طباطبایی مقایسه کنی، از نظر علم که هیچ، از نظر ملانصرالدین هم رد می شود.
3. ثالثاً چرا اینقدر عصبانی هستی؟ طباطبایی اکنون نماینده تمام مردم نائین و خور و بیابانک است. نکند انحصاری برای شما و گروهتان است که این چنین سر و دست و پا می شکنید؟
4. رابعاً چرا اصرار داری نظرت را با بی ادبی و بی اخلاقی تحمیل کنی؟ دموکراسی را میشناسی؟ احترام را میشناسی؟ اخلاق مداری را بلدی؟
5. خامساً توصیه می کنم از کوچه و محله و خیابانتان کمی آن طرف تر هم بروی و نظرات دیگران را هم جویا شوی. به هر حال پای اینترنت نشستن و دو قدم آن طرف تر نرفتن، کمکی به جویا شدن از احوال و اوضاع جاری شهر نمی کند.
6. سادساً، الحمدلله برادر عزیزمان یوسف حسنی نماینده دولت در شهر حضور دارند و به حضور پر رنگ و روحیه خدمتگزار ایشان، افتخار می کنیم. باشد که روزی نمایندگان ولایت، دولت و مردم از شهر پر افتخارمان بافران باشند.
مهمان @ دوشنبه 10 مهر 1391 - 09:48:42

اقایان محترم.خانمهای محترمه! و ای حامیان طباطبایی
اگر معيشت نباشد، دين، اخلاق، اميد، حفظ عفت و عصمت هم نيست.
مردم عزيز نایین با وجود گلايه ها و نارضايتي ها كه از بعضي عملكردها دارند ولي بزرگوارانه در صحنه انتخابات حاضر شدند و به تكليف خود عمل كردند. مردم ما انتظار داشتند كه نمايندگان آنها ضمن پايبندي به اصول و ارزشها به نيازهاي واقعي آنها توجه كنند و تا حد امكان در رفع مشكلات بكوشند. مسئله معيشت، اشتغال، مهار تورم، گراني و بيكاري مردم و عملیاتی نمودن شعار های تبلیغاتی را در اولويت قرار دهند. مردم انتظار داشتند مجلس نهم مجلسي ولايت مدار باشد و نمايندگان آنها از بالاترين تعهد ديني، روحيه انقلابي و دلسوزي و كارآمدي برخوردار باشند تا بتواند امور كشور را سامان دهند و در اجرائي ساختن سند چشم انداز بيست ساله قدمهاي موثري بردارند.
ليلا @ دوشنبه 10 مهر 1391 - 19:38:26

دو نفر از سر لجبازي به جون هم افتاديد و الكي پلكي ..........
من نه رأي به حسني دادم نه طباطبايي ولي
آقاي حسني اينجور كه الان من ميبينم و همه هم درگيرش هستيم حتي طرفداراشم از دستش شاكي اند
در مورد آقاي طباطبايي هم فعلا عملكردش خوب بوده و كلا هم يك دو سال ديگه كامل ميشه نظر داد
البته شايد انتخاب سوم بهتر بود ولي به هرحال الانم عملكردا بد نبوده
قرقي @ پنجشنبه 13 مهر 1391 - 17:35:39

بابا هميشه كلي از مردم رأي ميدن به نماينده
كسي كه هست
تونايين هم هميشه اينجور بوده
حالا هم كه كس ديگه نماينده است كلي از آقايون كه رأيشم ندادن الان سفت طرفدارشن
حسني ديگه محلي از اعراب نداره
مهمان @ شنبه 15 مهر 1391 - 10:41:57

اقای ایمانی شهامت داشته باش و نظرات را بگذار همه بینند.
فراجناحی باش.
نگذار علنی در موردت افشا گری کنم.
حمیدرضا عزیز-hamidaziz782@yahoo.com @ شنبه 15 مهر 1391 - 12:34:38

واقعا که من که چشمم آب نمیخوره به خور گاز برسه مگه این نایینیها میذارن.حالم از هرچی آدم نامردی بهم میخوره. مردم خور چه گناهی کردن که نباید گاز داشته باشن.حیف که نمیتونم کاری بکنم وگرنه حاله همتونو میگرفتم
مهمان @ شنبه 15 مهر 1391 - 12:35:59

آقاي مهندس ايماني برخي از نظرات رو تأييد نكردي ها
معين @ شنبه 15 مهر 1391 - 12:44:00

ظاهرا عملكرد آقاي طباطبايي تا الان كه مطلوب بوده
حالا ميماند مقداري تفكرات اصلاح طلبي
كه البته چه بسيار نمايندگان عزيز و بزرگوار اصلاح طلبي كه مجلس به آنان افتخار كرد و حتي برخي از آنان مورد تجليل رهبر قرار گرفتند
يكيش كواكبيان
انشا بعديش آقاي طباطبايي
کمال @ شنبه 15 مهر 1391 - 23:49:18

این نیز بگذرد .....................
mohammad @ دوشنبه 24 مهر 1391 - 12:06:28

قابل توجه جناب آقاي طباطبايي
ديگران كاشتند و ما خورديم
ما بكاريم و ديگران بخورند
مهمان @ پنجشنبه 11 آبان 1391 - 10:36:03

چقدر نادونيد كه تو اين دعواها وارد ميشيد
مردم بدبخت و بيچاره تو بيچارگي خودشون غوطه ورن اون وقت مسئولان فكر مسخره بازي خودشونن
واقعا عجب اوضاعي شده
يك شبه سرمايه كارخونه دارا و ماشين خارجي دارا و ويلادارا و سرمايه دارا چندين برابر شد و فقر و نكبت مردم هم چندبرابر و مسئولان كه اكثر خونه دارو ماشين دارو سرمايه دارن خوشحال و بيچاره فقط مردم
عجب اوضاعيه
عنوان نظر
نام شما:
متن نظر:
عدد روبرو را وارد کنید
ساختمان جدید اداری آموزشی پیام‌نور نایین به بهره‌برداری رسید
پنج پروژه عمرانی بسیج در نایین به بهره‌برداری رسید
فاز دوم پارک شهر انارک به بهره برداری رسید
سه طرح عمران شهری در اردستان به بهره برداری رسید
14 طرح بخش کشاورزي شهرستان نايين به بهره برداری رسید
طرح گازرسانی به پنج روستای شهرستان نایین به بهره برداری رسید
چهار طرح عمرانی و اقتصادی در نایین افتتاح و به بهره برداری رسید
مسجد روستای بیدچه نایین به بهره برداری رسید + عکس
پروژه قطار سريع السير اصفهان – تهران به بهره‌برداری می‌رسد
بهره برداری از ۱۵طرح بخش کشاورزی نایین


Web Statistics


عضویت در خبرنامه

پست الکترونیک:
شماره همراه:
کد امنیتی:


تازه های خبر

 اعمال روز نیمه شعبان/ چگونه پیامبران الهی را از نزدیک زیارت کنیم
 نماز وحدت به مناسبت هفته کارگر + عکس
 بی‌توجهی و بی مبالاتی نسبت به جان و مال مردم از حالت عادی خارج‌شده است
 در جلسه عزل میرزاده چه گذشت؟
 عکس / کارگرانی که قرار بود دهانشان خُرد شود!
 زلزله 5.3 ریشتری مشهد مقدس را لرزاند + تکمیلی
 غبطه تمام شهدا به حضرت عباس(ع) در قیامت / ضرورت وام گرفتن از ادب مثال‌زدنی ابوالفضل (ع) در جامعه امروز
 مفهوم 4 درصدی چیست؟
 روحانی در مناظره حرفی برای گفتن نداشت /ظاهراً در این 4 سال دولت دست جهانگیری بود
 چه کسی مدیر شبکه «جم» را کشت؟
 احتمال عبور اصلاح طلبان از «روحانی» به «جهانگیری» جدی است
 غارت ۲میلیارد دلارى از حساب ملت ایران
 بازهم اقدام جدید از امریکایی ها علیه ایران / راهزنی 3/5 میلیارد دلاری آمریکا از ایران
 جدول پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری از صداوسیما
 زمان ثبت‌ نام بن‌ کارت‌ نمایشگاه کتاب
 از رد صلاحیت طلایی تا چک کردن مدام موبایل توسط دانشجو
 «علی نیکزاد» رئیس ستاد انتخابات رئیسی شد+ متن حکم
 اسامی ۶ نامزد نهایی انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام شد + لیست چهره های مطرح رد صلاحیت شده
 جبهه مردمی از تصمیم شورای نگهبان استقبال می‌کند / هرگونه مناظره انتخاباتی باید زنده برگزار شود
 اعلام نتیجه تایید صلاحیت داوطلبان انتخابات شورای شهر تهران از طریق پیامک در ساعت 24 روز جمعه
 دولت بودجه صداوسیما را گروگان گرفته است / برخی برنامه‌های تلویزیون کاملا تبلیغ دولت است
 کفتربازی سیاسی!
 دستگیری قاتل سریالی 7 زن در رشت
 ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست‌جمهوری ثبت نام کرد +عکس
 ثبت نام یک اصلاح طلب دیگر / هاشمی‌طبا در انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد
 نام نویسی 1636 داوطلب در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
 جهانگیری در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد
 قالیباف در انتخابات نام‌نویسی کرد / پیشرفت کشورمان در گرو اجرای قانون است
 جامی که بعد از ۹ سال قرمز شد / بدقولی سرخپوشان به هانی نوروزی
 28کشته و مجروح در تصادف اتوبوس با کامیون در سبزوار
 از جهش ۱۰۰۰درصدی تعرفه پزشکان توسط دولت تا افزایش نیم درصدی حقوق کارگران !
 ترامپ دستور بازنگری برجام را صادر کرد
 ثبت‌نام جهانگیری تصمیم اصلاح‌‌طلبان بود حتی اگر روحانی موافق نباشد / نامزد نهایی اصلاح‌طلبان کسی است که در نظرسنجی‌ها رأی بالاتری داشته باشد
 مرگ کیارستمی بازیچه سیاسی و انتخاباتی آقای وزیر
 از روز اول موافق آقای روحانی نبودم / عزلم کردند / نیامده‌ام که در سایه باشم
 مقتدایی یکی از فعالان اصلاح طلب، در ستاد انتخابات کشور حضور یافت / به نفع کسی کنار نمی‌روم
 محمد هاشمی برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم نام نویسی کرد
 صادق خلیلیان در انتخابات ریاست جمهوری نام‌نویسی کرد
 حلقه مفقوده تأیید صلاحیت‌ها
 رأی چهره‌های انقلابی پشتوانه آیت‌الله رئیسی / تشکیل جمنا طرف مقابل را نگران کرده است
 دلایل تعطیلی کارخانه «روغن جهان» / صنعت روغن با نیمی از ظرفیت کار می‌کند
 مبلغ بن کارت دانشجویی نمایشگاه کتاب 100 هزار تومان است
 روحانی برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم ثبت نام کرد+ عکس
 زاکانی: جمنا به هر جمع‌بندی برسد همه باید آن را تأیید کنیم
 دبیرکل حزب مردم سالاری و نماینده اصلاح طلب مجلس برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد
 دبیرکل حزب مردمی اصلاحات هم در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد
 آغاز رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از امروز / فرصت 10روزه شورای نگهبان / شروع تبلیغات از 8 اردیبهشت
 ورود نماینده ویژه مقام معظم رهبری به مناطق سیل‌زده آذربایجان
 «عارف لرستانی» قربانی در حاشیه‌
 ۴۲نفر فوتی و ۶مفقودی / اسکان اضطراری برای ۴۱۰ نفر / تخلیه آب از ۲۷۰واحد مسکونی
 پایان رسیدگی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها در هیات های اجرایی / آغاز رسیدگی صلاحیت داوطلبان در هیات های نظارت شهرستان از فردا
 عاشورا بدون زینب کبری(س) ماندگار نمی‌شد/ زینب(س) انقلاب نبوی و علوی را آسیب‌شناسی کرد
 دونالد ترامپ: اصراری روی کناره‌گیری بشار اسد از قدرت نداریم
 نباید به کسی رأی داد که در 4سال نتوانست به وعده‌های خود عمل کند / آیت‌الله رئیسی را از عناصر مفید کشور می‌دانیم
 روسیه قطعنامه شورای امنیت درباره سوریه را وتو کرد
 مقایسه مهاجم های اول سرخابی‌ها / فرصت سوزی های طارمی و فرصت طلبی رضایی
 یک اصلاح طلب دیگر ثبت نام کرد / ثبت‌نام هاشمی‌طبا در انتخابات ریاست جمهوری
 قیمت سیمان 15درصد افزایش یافت / رشد قیمت با هماهنگی دولت
 بازیکنانی که از دستور برانکو طفره می‌روند / پنالتی‌های اسباب بازی!
 آقای طارمی؛ بزرگ شو / اتاق فکری که بر سر نیمکت پرسپولیس آوار شد!

آخرين نظرات

[اخبار] دكتر محمد رضا جلالي ناييني درگذشت
توسط: Anonymous در تاریخ شنبه 18 آذر 1396 - 15:22:15
ايشان در بعد سياسي و حقوق بسيار شناخته شده هستند ادامه مطلب...

[اخبار] اميد مرحوم خطيب
توسط: مهدی در تاریخ پنجشنبه 16 آذر 1396 - 20:26:01
متاسفانه درد ما هم همینه که استاد علامه رفیعی اشنا ادامه مطلب...

[اخبار] ياد قديما بخير
توسط: سارا براتی در تاریخ جمعه 3 آذر 1396 - 17:50:49
یادشبخیر

[اخبار] ياد قديما بخير
توسط: مهلا سجادی در تاریخ جمعه 3 آذر 1396 - 17:48:37
یادش بخیر کاشکی ان روز ها برسد ادامه مطلب...

[اخبار] تغيير شماره تلفن هاي ثابت تمامي شهرستان ها + جدول
توسط: کرباسی در تاریخ جمعه 26 آبان 1396 - 07:13:59
سلام شماره 03139از کدام نواحی اصفهان هست؟ ادامه مطلب...

[اخبار] تالک جندق مرغوبترین معدن منطقه است
توسط: قاضی مراد در تاریخ پنجشنبه 25 آبان 1396 - 08:42:32
شماره تماس معدن تالک جندق

[اخبار] فرازهايي از وصيت‏نامه شهيد محمد جواد جبلي ناييني
توسط: آشنا در تاریخ دوشنبه 8 آبان 1396 - 17:46:19
سلاح خدا رحت کند این هم دوری راهنمایی من بود ادامه مطلب...

[اخبار] عكس هايي از عزاداري ماه محرم سال 73
توسط: اشنا در تاریخ دوشنبه 8 آبان 1396 - 17:43:07
آقای برهانی عکس پدر خودتان را بفرستید خدا رحمت کند ادامه مطلب...

[اخبار] درگذشت جوان نایینی براثر سقوط از کوه + عکس
توسط: فرزانه در تاریخ يكشنبه 2 مهر 1396 - 08:18:25
مجید عزیز 3 سال از رفتنت گذشت اماهنوزم قابل باور ن ادامه مطلب...

[اخبار] زندگینامه زنده ياد دکترحمیدرضا شهریاری محمدی + عکس
توسط: Anonymous در تاریخ جمعه 24 شهريور 1396 - 12:41:10
25شهریور 96 سومین سال درگذشت شادروان دکتر حمید ر ادامه مطلب...

آخرين اخبار ايران و جهان


آخرین فایل های صوتی

گستره فعاليت اينا

شهرستان نايين (ايماني)
نايين
انارك
بافران
شهرستان اردستان
اردستان
زواره
شهرستان خور و بيابانك
خور
جندق
فرخي
شرق استان اصفهان
كوهپايه
تودشك
سجزي
هرند
اژيه
ورزنه
جرقويه

خبرگزاري شرق استان اصفهان به دليل گسترش فعاليت هاي خود در تمامي مناطق ذكر شده خبرنگار فعال مي پذيرد. حتما با ما تماس بگيريد. 09133233050

10 مطلب با بیشترین بازدید

زمان بازسازي صفحه :0.7005 ثانيه, 0.6326 براي هر جستجو .